Trust Mouse Gaming GXT 922W Ybar, Full RGB, Up to

DORËZE E NGURTË – Mausi Trust GXT 922W Ybar është krijuar për të ofruar një kontroll të fortë në ndeshjet më intensive të lojërave. Ka një formë natyrale me anët e teksturuara.
ME TELA – Ky maus lojërash me tela përdor një kabllo të gërshetuar 2,1 metra dhe jastëkë rrëshqitës me fërkim të ulët për lirinë maksimale të lëvizjes.
SHPEJT OSE NGALËDALË – Duke rregulluar rezolucionin nga 200 në 7200 DPI, mausi Ybar është i përshtatshëm si për të shtënat me snajper ashtu edhe për të shtënat me vrap.
KLIKO – Me 6 butona reagues, duke përfshirë 2 butona me gishtin e madh, ju keni gjithçka që ju nevojitet për të shtëna, lojëra aventure, RPG … asgjë nuk mungon!
RGB DHE RREGULLIMET – Ky maus lojrash vjen me softuer të avancuar për rregullimin e LED-ve RGB, por edhe për makro, butona dhe profile.

Përshkrim

Kontrolli në duart tuaja
Mausi Ybar vendos gjithçka që ju nevojitet në majë të gishtave tuaj. Falë sensorit optik që zbulon gjithçka shpejt dhe cilësimet e DPI të personalizueshme, mund të kaloni shpejt nga 200 në 7200 DPI. Gjashtë butonat e ndjeshëm, duke përfshirë dy butonat e gishtit të madh, sigurojnë funksionim të qetë.

Kontrolli i lojës
Luaj në maksimum me mausin e lojës Trust Ybar. Dizajni elegant, dritat LED RGB, kapja e rehatshme dhe saktësia janë tiparet dalluese të mausit.

Veprimet
Formati i mausit është krijuar posaçërisht për një mjet intuitiv për lojtarët me dorën e njerëzve. Anët me teksturë kanë një kapje të fortë për orë të tëra, dhe jastëkët e lëmuar dhe me fërkim të ulët të përdorin atë që ju lejoj në çdo gjë. Përveç kësaj, kablloja me gërshetën 2.1 m ofron liri të madhe të lëvizjes së lojës.

Informacion shtesë

Burimi i rrymës

USB

Butonat

6

Cilësimet e DPI

200-7200 DPI

Dimensionet e produktit

4.1 x 6.9 x 12.4 cm; 120 gr

Lidhja

Kabllo (USB)

Ngjyra

I Bardhë

Numri i modelit të artikullit

24485

Pesha e produktit

120 gr

Seria

GXT 922W Ybar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Mouse Gaming GXT 922W Ybar, Full RGB, Up to”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X