Trust Mouse Gaming GXT 922 Ybar, Full RGB, Up to 7

Mbërthimi juaj, identiteti juaj
Me një sensor të avancuar, 6 butona të përgjegjshëm, anët me teksturë dhe jastëkë të qetë rrëshqitës, ju keni kontroll të ngushtë mbi çdo lojë. Forma e rehatshme e bën Ybar-in të përshtatshëm për çdo stil kapjeje, si kapjet e gishtave, pëllëmbëve dhe kthetrave, ndërsa RGB sigurohet që ky maus t’i përshtatet identitetit tuaj si lojtar.

Me formën e tij të rehatshme, Trust GXT 922 Ybar u krijua për lojtarë që duan të ndryshojnë stilet e tyre të lojës. Kalo nga komoditeti i kapjes së pëllëmbës në reflekset e shpejta të rrufesë të kapjes me majë, ose rri me një kapje me kthetra kur luani lojërat tuaja të preferuara RTS. Ybar është i përshtatshëm për të gjithë. Dhe falë anëve të tij me teksturë, Ybar është një përshtatje e shkëlqyer për të gjithë lojtarët me dorën e djathtë që kërkojnë një kontroll të fortë në çdo lojë.

Përshkrim

I shpejtë dhe i fuqishëm
Trust Ybar është i pajisur me një sensor optik të avancuar që mbështet rezolucione nga 200 në 7200 DPI. Kalimi nga lëvizjet e shpejta dhe të fuqishme kur përdorni 7200 DPI në kontrollin e saktë që ofron 200 DPI, është po aq e lehtë sa të shtypni një buton. Mbështesat rrëshqitëse të lëmuara dhe me fërkim të ulët të Ybar e lejojnë atë të rrëshqasë rehat në tastierën tuaj të preferuar të mausi, duke ju dhënë një përvojë të qetë të lojës; nga gjuajtësit e mbushur me aksion te simuluesit strategjikë.

Shkëlqe
Një ndjenjë komode është e mrekullueshme, por një stil unik është po aq i rëndësishëm. Trust GXT 922 Ybar është i pajisur me një shirit dhe logo RGB elegant, duke lejuar çdo lojtar të zgjedhë stilin e tij të preferuar. Zgjidhni nga 16.8 milionë ngjyra dhe një përzgjedhje e madhe efektesh për të krijuar një stil unik që i përshtatet personalitetit tuaj. Ybar është një shtesë e rëndësishme për konfigurimin tuaj të lojërave dhe identitetin tuaj të lojërave.

Përfshirë softuer të avancuar
Përdorni softuerin tonë të avancuar për të rregulluar efektet e ndriçimit, për të krijuar profile, për të zgjedhur makro dhe për të programuar butonat në Trust Ybar. Me gjashtë butona të programueshëm, duke përfshirë 2 butona me gishtin e madh, bërja e zgjedhjeve të shpejta në fushën e betejës në internet është aq e lehtë sa 1-2-3, ndërsa kablloja me gërsheta 2,1 metra ju ofron liri të mjaftueshme për të garuar drejt fitores në çdo tavolinë, tavolinë ose hapësirë pune .

Informacion shtesë

Peshë 137 kg
Burimi i rrymës

USB

Butonat

6

Cilësimet e DPI

(200-7200DPI)

Dimensionet e produktit

‎4.1 x 6.9 x 12.4 cm; 137 Gr

Lidhja

Kabllo (USB)

Numri i modelit të artikullit

‎24309

Ngjyra

E Zezë

Pesha e produktit

137 Gr

Seria

GXT 922 Ybar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Mouse Gaming GXT 922 Ybar, Full RGB, Up to 7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X