Trust Mouse Gaming GXT 160 Ture Illuminated

Sensori optik me precizion të lartë 4000 DPI; shtatë butona të programueshëm
Ndriçim RGB i personalizueshëm
Softuer i përmirësuar për programimin e butonave, makrove dhe dritave
Mbushëse rrëshqitëse metalike të lëmuara, me fërkim të ulët
Faktori i formës ergonomike

Përshkrim

Sensori optik me precizion të lartë 4000 DPI; shtatë butona të programueshëm
Ndriçim RGB i personalizueshëm
Softuer i përmirësuar për programimin e butonave, makrove dhe dritave
Mbushëse rrëshqitëse metalike të lëmuara, me fërkim të ulët
Faktori i formës ergonomike

Informacion shtesë

Burimi i rrymës

Optik

A janë të përfshira bateritë

Jo

Butonat

7

Cilësimet e DPI

250-4000 DPI

Dimensionet e produktit

‎4.2 x 7.2 x 13 cm; 163 Gram

IPS (inç për sekondë)

28

Lidhja

Kabllo (USB)

Lloji i lojës

FPS/RPG/RTS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Mouse Gaming GXT 160 Ture Illuminated”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X