Trust Mouse Gaming GXT 130 Ranoo, Wireless, RGB, U

Mausi i lojërave Trust GXT 130 u krijua për seanca të gjata lojrash. Sulm i saktë në revole ose komandim i shpejtë i trupave në një lojë strategjike, miu i lojës GXT 130 është i përshtatshëm për çdo situatë.

Ky maus lojrash me valë është po aq i saktë dhe i shpejtë sa një maus lojrash me tela. Me rreze tetë metrash wireless, ky maus ka rreze të mjaftueshme për çdo konfigurim lojërash.

Dy bateritë AA të përfshira ofrojnë energji të mjaftueshme për lojëra pa ndërprerje deri në 300 orë. Në kombinim me sistemin inteligjent të menaxhimit të energjisë, i cili aktivizon modalitetin e fjetjes kur nuk përdoret për 20 minuta, mund ta përdorni miun për muaj të tërë pa e ndërruar baterinë.

Përshkrim

Butoni i dyfishtë i zjarrit dhe tre butona shtesë me gishtin e madh
Falë butonit të zjarrit të dyfishtë në GXT 130, asnjë armik nuk është aq i shpejtë sa ju. Përdoreni këtë buton kur luani për të xhiruar jo vetëm një, por dy herë. Kjo ju mundëson të përballeni me të gjithë kundërshtarët dhe të dyfishoni mundësinë tuaj për të fituar.

Përveç kësaj, GXT 130 gjithashtu përmban tre butona shtesë; përpara, prapa dhe CTRL.

DPI e ndryshueshme
GXT 130 Wireless Gaming Mouse është i pajisur me një sensor të saktë optik të lojrave me një shpejtësi të rregullueshme prej 800 DPI deri në 2400 DPI. Përdorni butonin e ndërprerësit DPI ndërsa luani për të rregulluar shpejtësinë në çdo situatë.

LED
Ndriçimi LED mund të ndizet/fiket me çelësin e energjisë.

Mausi i lojërave me valë Trust GXT 130: Saktësia dhe shpejtësia e një mausi me tela, e kombinuar me avantazhet e një mausi me valë.

Informacion shtesë

A janë të përfshira bateritë

Kërkohen 2 bateri AA. (përfshirë)

Burimi i rrymës

Me bateri

Butonat

9

Cilësimet e DPI

800-2400 DPI

Dimensionet e produktit

4,1 x 8,1 x 11,9 cm; 152 gram

IPS (inç për sekondë)

45

Lidhja

Wireless (Marrës USB)

Lloji i lojës

FPS/RPG/RTS

Ngjyra

E Zezë

Numri i modelit të artikullit

‎20687

Pesha e produktit

‎152 gr

Seria

Trust GXT 130

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Mouse Gaming GXT 130 Ranoo, Wireless, RGB, U”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X