Trust GXT 108 Rava Mouse Gaming Illuminato, Nero

Kjo është ajo që ju nevojitet për t’u argëtuar, miu i ri i lojërave nga Trust, Trust GXT 108 Rava. Është një nga minjtë më interesantë të lojërave që do të gjeni, sepse mund ta përshtatni me gjithçka që ju nevojitet. Një model që ka 6 butona të ndryshëm dhe një LED ciklik me ngjyra të ndryshme. Është një nga minjtë më interesantë që do të gjeni.

Përshkrim

Eksploroni, gjuani, fitoni!
Nuk ka rëndësi se çfarë keni para jush: nga xhirimi deri te ekzekutimi i një videolojë të tërë, me këtë maus lojrash do të keni gjithçka që ju nevojitet falë sensorit të tij optik të miut 108 GXT që ofron më shumë se sa saktësi të mjaftueshme për të shkrepur më saktë. Ju mund të zgjidhni midis 4 niveleve të ndryshme DPI për të përshtatur miun sipas preferencave tuaja. Me butonin e tij DPI mund të kaloni midis 600, 1200, 1600 dhe 2000 DPI. Cilësimi më i ulët i DPI ju lejon të bëni shkrepje më të sakta me snajper dhe cilësimi më i lartë i DPI ju lejon të veproni me reflekse të shpejta dhe të skanoni shpejt. Dhe me LED-in e tij ciklik me ngjyra të ndryshme do të dukeni si lojtari që jeni, në gjendje të shijoni gjithçka që dëshironi.

Informacion shtesë

Burimi i rrymës

USB

Butonat

6

Cilësimet e DPI

600/1200/1600/2000 DPI

Dimensionet e produktit

12.2 x 8.8 x 3.4 cm

Ngjyra

E Zezë

Pesha e produktit

111 gr

Seria

GXT 108 Rava

Numri i modelit të artikullit

22090

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust GXT 108 Rava Mouse Gaming Illuminato, Nero”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X