Trust Gaming GXT 131 Ranoo Wireless Gaming Mouse

Forma ergonomike ju bën të luani rehat për orë të tëra Ndriçim LED i plotë RGB me ngjyra dhe efekte të rregullueshme Wireless me mikro-marrësin e përfshirë; mos u ngatërro më kurrë Një total prej 9 butonash lejojnë kontroll të plotë mbi lojërat tuaja Butoni i integruar me trefishin e zjarrit ju jep një avantazh shpejtësie gjatë betejave të nxehta Kaloni midis 800/1200/1600/2000/2400/4800 DPI me shtypjen e një butoni

Përshkrim

Më e shpejtë dhe më intensive
Situata të ndryshme kërkojnë taktika të ndryshme, prandaj Ranoo u krijua për të qenë i gjithanshëm. Me sensorin e tij optik të avancuar, do të ndryshoni stilet e lojës në atë që i përshtatet më mirë situatës. Shkoni shpejt me rezolucionin e tij maksimal prej 2400 DPI, ose kthejeni deri në 800 DPI për lëvizje të ngadaltë dhe të qëndrueshme. Gjithçka në mes (1200, 1600 dhe 2000 DPI) është po aq lehtësisht e disponueshme nëse e kërkon misioni.

Personalizoje
Trust Ranoo ka 9 butona të programueshëm, duke ju dhënë shumë opsione për të krijuar miun tuaj të përsosur të lojës. Për më tepër, Ranoo vjen gjithashtu i pajisur me RGB, duke e bërë këtë maus një pjesë të identitetit tuaj, po aq sa është pjesë e konfigurimit tuaj të lojërave. Personalizojeni Ranoo siç e shihni të arsyeshme dhe bëhuni një me lojën tuaj.

Mos u ngatërro më kurrë
Sa herë që seancat e lojërave bëhen intensive, gjëja e fundit për të cilën duhet të shqetësoheni është ngecja e kordonit të mausit. Me Ranoo, ky problem është zhdukur përgjithmonë. Falë mikro-marrësit me valë, do të luani me një lidhje të qëndrueshme 2,4 GHz, duke ju mbajtur gjithmonë përpara lojës. Gëzoni lirinë tuaj.

Informacion shtesë

A janë të përfshira bateritë

Kërkohen 2 bateri AA. (përfshirë)

Burimi i rrymës

Me bateri

Butonat

9

Cilësimet e DPI

800/1200/1600/2000/2400/4800 DPI

Dimensionet e produktit

‎12.4 x 8.6 x 4.2 cm; 138 Gr

Lidhja

Wireless (Marrës USB)

Ngjyra

E Zezë

Numri i modelit të artikullit

‎24178

Seria

GXT 131 Ranoo

Pesha e produktit

‎138 Gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trust Gaming GXT 131 Ranoo Wireless Gaming Mouse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X