HP LaserJet Pro MFP M428dw

Printeri HP LaserJet Pro MFP M428dw
Lehtësoni ngarkesën tuaj të punës, përqendrohuni në biznesin tuaj
Të fitosh në biznes do të thotë të punosh më zgjuar. HP LaserJet Pro MFP M428 është krijuar për t’ju lejuar të përqendroni kohën tuaj atje ku është më efektive – duke rritur biznesin tuaj dhe duke qëndruar përpara konkurrencës.

Printim me 2 anë
Wi-Fi me dy breza dhe pa tel
Karakteristikat e integruara të sigurisë
HP Roam është aktivizuar
Kursime energjie deri në 24%.
Fisheku i tonerit me rendiment të lartë

Përshkrim

Printoni, kopjoni, skanoni, Wi-Fi me dy breza
Shpejtësia e printimit: Deri në 38 ppm (e zezë)
Printim automatik i dyfishtë; Skano te veçoritë; ADF 50 fletësh; 2 tabaka letre (standarde)
Siguria më e mirë në klasë – zbuloni dhe ndaloni sulmet. Një grup funksionesh sigurie të integruara ndihmojnë në mbrojtjen e MFP-së tuaj nga të qenit një pikë hyrje për sulme
Shmangni riprintimet zhgënjyese, furnizimet e shpërdoruara dhe telefonatat e shërbimit duke përdorur fishekë origjinale HP Toner

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HP LaserJet Pro MFP M428dw”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X