Apacer SSD 256GB, AS350X SSD 2.5 7mm SATAIII, Wri

Shumë prodhues mendojnë për SSD-në si një zgjidhje revolucionare për sistemet moderne të PC. Ky SSD APACER është pikërisht ajo që ju nevojitet nëse doni t’i jepni kompjuterit tuaj një rritje të mirë të shpejtësisë dhe përgjigje më të mirë. Modeli SSD Apacer AS350X 128 GB është i përshtatshëm për të gjithë PC-të dhe laptopët e pajisur me një hapësirë 2,5″ . SSD ka një kapacitet ruajtjeje prej 128 GB për sistemin tuaj operativ ose të dhënat. Meqenëse shumica e njerëzve përdorin cloud sot, kjo duhet të jetë e mjaftueshme për të gjithë të dhënat tuaja, softuerin dhe sistemin operativ Modeli është i pajisur me konektorin SATA III.

Përshkrim

Karakteristikat kryesore të Apacer AS350X 256 GB SSD
SSD ka një shpejtësi shkrimi deri në 540 MB/s dhe shpejtësi leximi deri në 560 MB/s
Apacer AS350X 256 GB SSD përdor formatin 2,5″.
Dimensionet e SSD: 7 × 69,9 × 100 mm
Konsumi standard i energjisë SSD: 1,26 W
Marrja e fuqisë maksimale të SSD:
SSD rezistent ndaj rënieve dhe goditjeve tipike
Apacer AS350X 256 GB SSD përfshin teknologjinë TRIM për shpejtësi të përmirësuar të shkrimit
SSD ka ndërfaqe të brendshme SATA III

Çfarë e bën SSD kaq të njohur?
SSD ofron një rritje dramatike në performancën për të gjitha llojet e pajisjeve elektronike të të dhënave. Çelësi i suksesit të tij qëndron në mungesën e ndonjë komponenti lëvizës dhe në një sistem krejtësisht të ri të përpunimit të të dhënave. Kjo përkthehet në qëndrueshmëri më të mirë dhe rezistencë të përmirësuar ndaj goditjeve dhe goditjeve standarde. Një tjetër veçori e pastër e SSD është funksionimi i qetë dhe konsumi i reduktuar shumë i energjisë. Për disa modele, prodhuesi liston qëndrueshmërinë e tyre në terabajt të shkruar (TBW). SSD Apacer AS350X 256 GB ka një TBW prej 75 TBW.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Apacer SSD 256GB, AS350X SSD 2.5 7mm SATAIII, Wri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

X